Tuesday, 2019-05-21, 10:30 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Dikur .. Dikush .. Diku - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Dikur .. Dikush .. Diku
Dikur .. Dikush .. Diku
dj_diamantDate: Thursday, 2007-08-23, 5:12 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur dikush diku .. me tha se sme donte me sad
 
EraDate: Thursday, 2007-08-23, 6:47 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur dikush diku .. me tha angel haha
 
Alba_drDate: Thursday, 2007-08-23, 7:23 PM | Message # 3
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur, dikush, diku me tha se dote me telefononte por cry me la ne rrene

Message edited by Alba_dr - Thursday, 2007-08-23, 7:23 PM
 
EraDate: Friday, 2007-08-24, 4:29 AM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur dikush diku .... kujdes so po me han biggrin nderkohe qe une pertypja camcakiz
 
EraDate: Monday, 2007-08-27, 4:01 AM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (dj_diamant)
Dikur dikush diku .. me tha se me ka xhan

Lum si ti dj smile

 
EraDate: Monday, 2007-08-27, 3:26 PM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur dikush diku ........ me tha dole nga tema biggrin
 
dj_diamantDate: Tuesday, 2007-08-28, 4:07 PM | Message # 7
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur dikush diku .. me tha se jam i mrekullueshem qe po i dergoj kenga smile
 
EraDate: Wednesday, 2007-08-29, 5:46 PM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur dikush diku ........ me tha e meriton ylli biggrin
 
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-30, 6:16 PM | Message # 9
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
"Faleminderit"
 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-09-01, 8:38 AM | Message # 10
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur dikush diku .. me dha nje te puthme me dhun dhe su duk me cry
 
dj-timiDate: Saturday, 2007-09-01, 10:12 AM | Message # 11
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
ooouuuu cila ishte????? moonw
 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-09-01, 5:53 PM | Message # 12
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur dikush diku . iu bllokua E-mili nga kengeet e teperta qe i dergoja une me@-MAile sad
 
dj-timiDate: Saturday, 2007-09-01, 5:55 PM | Message # 13
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
hahah happy e-mail i nuk bllokoet nga kenget e tperta.
 
dj-timiDate: Saturday, 2007-09-01, 6:12 PM | Message # 14
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur dikush diku ..me tha se dola nga tema...

Message edited by dj-timi - Saturday, 2007-09-01, 6:16 PM
 
GLOORDate: Saturday, 2007-09-01, 6:24 PM | Message # 15
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur dikush diku.....dil mo se nuk te thote njeri gje.. biggrin biggrin biggrin
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Dikur .. Dikush .. Diku
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz