Tuesday, 2019-05-21, 11:09 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Vesi juaj me i keq... - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Vesi juaj me i keq...
Vesi juaj me i keq...
EraDate: Thursday, 2007-08-23, 7:14 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Te gjithe kemi ndonje ves qe na bezdise po qe nuk e heqim dhe jemi te pa permiresueshem ne momente te caktuara......
 
Alba_drDate: Thursday, 2007-08-23, 7:21 PM | Message # 2
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Qe e mbledh hunden kur sme pelqen dicka, por te gjith me thone se u pelqe shum , mua jo surprised
 
EraDate: Wednesday, 2007-08-29, 5:49 PM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
dj paske dhe ti vesin tim tongue biggrin
 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-09-01, 9:03 AM | Message # 4
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (Era)
dj paske dhe ti vesin tim tongue biggrin

Tkom yll bote thpirt :x

 
saraDate: Monday, 2007-09-03, 8:29 AM | Message # 5
Private
Group: Users
Messages: 11
Reputation: 0
Status: Offline
vesi im me i keq
i jap shume dhe menjere konfidence te gjitheve, jam shume e shoqerushme
 
dj_diamantDate: Tuesday, 2007-09-04, 4:07 PM | Message # 6
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (sara)
vesi im me i keq i jap shume dhe menjere konfidence te gjitheve, jam shume e shoqerushme

Ppo te jesh ajo qe mendoj une je .. muahhhhhh lokum smile

 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Vesi juaj me i keq...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz