Thursday, 2019-04-18, 11:16 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Si ndjeheni tani? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Si ndjeheni tani?
Si ndjeheni tani?
EraDate: Thursday, 2007-08-23, 7:16 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
une cool per momentin
 
Alba_drDate: Thursday, 2007-08-23, 7:19 PM | Message # 2
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Mir si flutur .. cdo dite e me teper po me hyn ne zemer ky forum e kemi dj diamantin si king heart
 
EraDate: Friday, 2007-08-24, 4:26 AM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
ndjehem e vetmuar cry , vetem une online ne forum
 
dj-timiDate: Friday, 2007-08-24, 9:29 AM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
era me ke dhe mua ketu ti
sa per "Si ndjeheni tani?"
sad
 
Alba_drDate: Friday, 2007-08-24, 12:33 PM | Message # 5
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Ufffffffffff mu shpif nje vap e paparashikueshme .. sdurohet sad
 
EraDate: Thursday, 2007-08-30, 5:31 PM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
dj-timi tani qe qenke dhe ti ketu ndjehem me mire biggrin
 
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-30, 6:05 PM | Message # 7
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
edhe un cranky
 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-09-01, 8:54 AM | Message # 8
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Si vetem .. rehat faqe . .qetesi sad
 
dj-timiDate: Saturday, 2007-09-01, 10:14 AM | Message # 9
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (dj_diamant)
Si vetem .. rehat faqe

Pahtohem me ty sa per qetesi angry
 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-09-01, 5:45 PM | Message # 10
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Do sherr ti pis happy

P.S .. mir shum biggrin

 
dj-timiDate: Saturday, 2007-09-01, 5:54 PM | Message # 11
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Pa sherr skaloet....
 
dj-timiDate: Saturday, 2007-09-01, 6:13 PM | Message # 12
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
happy happy happy happy
 
GLOORDate: Saturday, 2007-09-01, 6:21 PM | Message # 13
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
DJ-Timi..pse po te ndjek ai njeriu i lashte me ate drurin ne dore happy happy happy happy tongue
 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-09-01, 6:23 PM | Message # 14
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
cool
 
GLOORDate: Saturday, 2007-09-01, 6:25 PM | Message # 15
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
barbarian
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Si ndjeheni tani?
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz