Friday, 2020-09-25, 3:23 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Arti & Kultura - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Arti & Kultura
Arti & Kultura
 ForumThreadsRepliesUpdates
Letërsia
Gjithcka mbi letërsinë shqiptare dhe të huaj, atë të vjetër dhe të re. Bota e librit dhe autorit.
3 2 Sunday, 2007-10-07, 8:00 AM
Thread: Prishje e kufijve gjinorë në...
Posted by: dj_diamant
Gjuha Shqipe
Gjuha jonë sa e mirë, sa e ëmbël sa e dlirë ...
1 0
Thread:
Posted by:
Arti Figurativ
Bukuria e punimeve nga dora e njeriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikture, skulpture, etj.
0 0 No posts
Moda dhe estetika
Ketu mund te gjeni, gjithcka per Bukurine femerore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet me te ndryshme e gjithcka qe ka te beje me estetiken e njeriut
2 0 Wednesday, 2007-08-22, 9:43 AM
Thread: Tendencat e koleksioneve Vje...
Posted by: dj_diamant
Kinematografia
1 0 Monday, 2007-08-20, 7:51 AM
Thread: kinematografia ne fillim
Posted by: emma
Kuzhina Shqiptare
Receta te kuzhinesh tradicionale shqiptare e me teper...
4 0 Friday, 2007-09-07, 3:28 PM
Thread: Sallatë me speca të pjekur
Posted by: dj-timi
Arkeologji & aktualitet
2 0 Thursday, 2007-08-16, 6:15 PM
Thread: Gazeta e durresit
Posted by: dj_diamant
Kinema
Opinione mbi filmat shqiptare dhe te huaj, aktoret, rolet e tyre, festivalet e filmit etj.
1 0 Monday, 2007-10-08, 1:00 PM
Thread: Live Free Or Die Hard
Posted by: dj_diamant
Albumi fotografik
1 0 Saturday, 2007-09-01, 6:58 PM
Thread: Shprehni ndjenjat e momentit...
Posted by: dj_diamant


Copyright MyCorp © 2020

Website builderuCoz